[adrotate banner="3"]

Kaip stiprinti šeimos imunitetą valgant skanėstus?

Pilnavertė ir sveikatai palanki visos šeimos mityba – kiekvienos rūpestingos ir atsakingos šeimos vertybė, kurią tenka puoselėti nuo pusryčių stalo iki užkandžiavimo ir desertų pasirinkimo. Ieškant balanso tarp skanaus ir naudingo, natūralaus ir maistingo Lietuvoje prieš daugiau nei trejus metus atsirado džiovintos vaisių tyrės juostelės LABU skanėstai.  Jos ne tik natūraliai saldžios, bet jose taip pat daug biologiškai vertingų medžiagų, mineralų, vitaminų, todėl tai ir užkandis, ir saldumynų alternatyva tiek mažam, tiek dideliam.

TAMO bendradarbiauja su verslumo ir eksporto skatinimo agentūra „Versli Lietuva“ ir pristato karantino metu sukurtos pagalbos verslui iniciatyvos „Internete karantino nėra“ svetainėje www.internetekarantinonera.lt užsiregistravusių e. parduotuvių pristatomą edukacinę, švietėjišką informaciją apie verslo siūlomus sprendimus šeimoms.

Dietologai sako, kad vaisių valgymas yra sveikiausias būdas pažaboti saldumynų troškimą ir neretai perspėja dėl džiovintų vaisių, į kuriuos gamintojai prideda cukraus, sulčių koncentratų ir sirupų, kad prailgintų jų galiojimo laiką ir pagerintų skonį, riboto vartojimo. Tačiau LABU džiovintos tyrės juostelės ir kiti LABU prekės ženklu pažymėti produktai, gaminami tik iš vaisių, uogų ir juose nėra jokių pridėtinių medžiagų ar maisto priedų, o dėl unikalios gamybos technologijos organizmui vertingos medžiagos koncentruojamos net 4-5 kartus.

Nenuginčijama sudėtis

Svarbiausia produkto dalis yra jo sudėtis. Ypač dabar, kai technologijų dėka maiste gali būti naudojama įvairių dirbtinių priedų, kurie papildo jo sudėtį, padeda išlaikyti ilgą galiojimo laiką, tačiau, kaip rodo daugelis tyrimų, kelia grėsmę žmogaus sveikatai.

LABU siūlo rasti balansą tarp skanaus ir naudingo, natūralaus ir maistingo, ir užkandžiauti be jokios sąžinės graužaties. Spartėjant gyvenimo tempui šiuolaikiniam skubančiam žmogui subalansuotos mitybos poreikis tik didėja, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus produktus, kurie suteiktų energijos, sotumo jausmą, būtų lengvai virškinami ir nekeltų virškinimo problemų.

Įdomu tai, kad Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, jog lietuviai rinkdamiesi maistą didžiausią dėmesį skiria ne tik kainai. Vis svarbesnė tampa ir kokybė – žmonės tampa išrankesni, ieško kokybiškesnių, sveikesnių produktų, taip pat ir užkandžių. Ir nors užkandžiai atrodo itin paprastas maistas, vis dėlto jiems keliami dideli reikalavimai – nuo produkto sudėties, ingredientų kilmės ir kokybės iki puikaus subalansuoto skonio.

LABU skanėstai atitinka visus šiuos šiuolaikinio vartotojo kokybės ir skonio kriterijus.O svarbiausia, kad jų gamyboje naudojami tik lietuviški vaisiai ir uogos, nenaudojama jokių priedų, skonio ar spalvos stipriklių. Natūralumą padeda išlaikyti tai, kad džiovintos vaisių tyrės skanėstų sudėtis itin paprasta – tik dvi sudedamosios dalys. Pvz., tik juodųjų serbentų tyrė ir obuolių tyrė arba aviečių tyrė ir obuolių tyrė. Kruopščiai atrinktos vaisių ir  uogų rūšys dera tarpusavyje ir leidžia pagaminti natūralų produktą be jokių papildomų priedų. O kuo maistas yra natūralesnis, tuo jis naudingesnis mūsų organizmui, tuo mes jaučiamės sveikesni, laimingesni ir turime daugiau energijos.

LABU skanėstai atitinka visus šiuos šiuolaikinio vartotojo kokybės ir skonio kriterijus

Gerųjų savybių 4-5 kartus daugiau

LABU skanėstų natūralumas, sveikumas susijęs ir su jų gamybos technologija – gaminant LABU skanėstus naudojama visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kurioje, priklausomai nuo žaliavos rūšies, yra nuo 30 iki 60 proc. žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (fenolinių medžiagų, vitaminų, ląstelienos, pektino ir kt.). O džiovinimo metu iš vaisių pašalinus vandenį visos vertingos medžiagos, taip pat ir vitaminai, maistinės skaidulos yra 4-5 kartus labiau sukoncentruojamos. Būtent todėl LABU skanėstai yra biologiškai labai vertingas ir maistingas produktas.

Visos keturios skirtingos LABU skanėstų rūšys pasižymi vertinga mineralų ir vitaminų sudėtimi, skaidulinių medžiagų gausa, o kiekviena iš jų – unikaliu deriniu.

Serbentai – geležies šaltinis

Juodųjų serbentų ir obuolių LABU skanėstą drąsiai galima vadinti geležiniu, nes 100 g produkto yra net 51 proc. geležies dienos normos. O geležies pasisavinimas iš maisto vyksta greičiau su vitaminu C, kurio juodųjų serbentų ir obuolių LABU skanėste taip pat gausu – net 63 proc. dienos normos 100 g produkto. Šiame LABU skanėste esantis vitaminų ir mineralų derinys – tikras visavertės mitybos kokteilis, būtinas organizmui augimo periodu, aktyviai sportuojant ir norint atgauti jėgas kovojant su nuovargiu. Užteks pakelio norint užpildyti dienos mitybos spragas ar tobulam savo dienos racionui užbaigti.

Slyva – širdies uoga

Slyvų ir obuolių LABU skanėstas yra idealus dietinis produktas, kuris reguliuoja ne tik virškinimo traktą, bet ir širdies veiklą. Mineralo kalio, kuris ypač naudingas širdies veiklai, yra net 40 proc. dienos normos 100 g produkto. Tai, kad šiame LABU užkandyje yra beveik visų B grupės vitaminų, padės rimtai įveikti nuovargį.

Šaltalankis – lietuviška superuoga

Šaltalankų ir obuolių LABU skanėstas tikras vitamino C užtaisas. Tik 100 g šaltalankių ir obuolių džiovintos tyrės LABU juostelių – ir jūsų organizmas gauna visą C vitamino rekomenduojamą paros normą. Šiuo metų laiku – tai tinkamiausia ir skaniausia priemonė pastiprinti imunitetą. Skanėste esantis vitaminų A ir E duetas yra ne tik kaip svarbūs antioksidantai, bet ir gali pagerinti odos būklę, nervinę sistemą, širdies bei kraujagyslių veiklą. O esantys mineralai – varis, kalis magnis – naudingi ne tik sveikatai, bet ir grožiui.

Avietė tikras gamtos lobis

Aviečių ir obuolių LABU skanėstas išsiskiria B grupės vitaminų gausa, jame taip pat gausu vitamino C, folio rūgšties, o mineralų spektras – nuo geležies iki seleno. Dėl to avietėje daug įvairių junginių – natūralių antioksidantų. Reguliarus antioksidantų vartojimas padeda išvengti organizmo uždegiminių procesų ir net onkologinių ligų.

Valgydami LABU skanėstus ne tik patenkinsite saldumo poreikį, praturtinsite organizmą vitaminais ir mineralais, bet ir skaniai bei kokybiškai pasmaližiausite.

15 proc. nuolaida karantino metu

Taigi, kai norisi skanaus natūralaus ir su vitaminais, visa tai galima rasti el. parduotuvėje www.labulabu.lt, kur visą karantino laikotarpį su nuolaidos kodu INTERNETEKARANTINONERA suteikiama 15 proc. nuolaida pirkinių krepšeliui nuo 20 Eur vertės. Kiekvienas pirkėjas taip pat gauna dovanų – visų keturių LABU skanėstų skonių asorti maišelį imunitetui stiprinti.

Specialus projektas VšĮ „Versli Lietuva“ – „Internete karantino nėra“.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai

[adrotate banner="4"]
[adrotate banner="10"]
[adrotate banner="11"]
[adrotate banner="12"]
[adrotate banner="13"]