[adrotate banner="3"]

Edukaciniai užsiėmimai su vaikais namuose – kaip išsirinkti?

Esant tokiam didžiuliam lavinančių žaislų/ veiklų pasirinkimui, ypač sunku nuspręsti, ką išrinkti augančiai asmenybei, kad tai nebūtų tik dar vienas daiktas namuose, bet taptų įtraukiančiu, lavinančiu kuo įvairesnes vaiko savybes bei skatinantį pajausti, pastebėti ir kiekvieną kartą nustebti supratus, jog kūrybiškumui ribų nėra.

Šviečiantis molbertas – tai unikali, išskirtinė, netradicinė priemonė, skirta savirelaksacijai, kūrybiškumo ugdymui ar terapijai.  Piešti ant molberto galima akvarele, guašu ar nuplaunamais markeriais. Šviečiančio molberto pagalba piešinys tampa šedevru. Tam, kad būtų dar įdomiau, galima pasikviesti draugų ir piešti iš abiejų pusių vienu metu.

Išmanieji plastilinai. Išmanusis plastilinas yra gera priemonė vystyti pirštų ir rankos motoriką, todėl puikiai tinka vaikams. Nepakeičiamas streso malšintojas ir suaugusiesiems. Išmanusis plastilinas neturi kvapo, yra nenuodingas (tačiau vis tik jo ragauti vaikams nerekomenduojama), netepa rankų, neriebaluotas ir nedžiūstantis. Išmanusis plastilinas yra labai gudrus – trumpą laiką jis yra kietas, tačiau ilgiau laikomas įgauna skystą būseną. Įvairių jų rūšių galima rasti www.apstu.lt .

Apie kinetinį smėlį greičiausiai būsite girdėję, tačiau tikrai negirdėjote apie mokomąjį kinetinį smėlį. “National Geographic” kinetinio smėlio rinkiniai yra nepaprasti tuo, jog be įprasto kinetinio smėlio rinkinyje rasite įvairias formeles, figūrėles, dėžutę smėliui, mokymo knygutes ir net tikrą dinozauro kakučio ar ryklio danties fosiliją.

Norintiems spalvoto kinetinio smėlio, www.apstu.lt kaip tik dabar siūlo patrauklią kainą įsigyjantiems žalią “National Geographic” kinetinio smėlio pakuotę.

Įtraukiantys “Soap Art” muiliukų gamybos rinkiniai kviečia vaikučius su tėveliais pasigaminti malonaus kvapo, įvairių spalvų bei formų muiliukus patiems. Juk su savo gamybos muiliuku praustis daug smagiau ir maloniau!

Smėlį vaikams liesti ypač malonu, jis lengvas, švelnus, gera jausti ir matyti smėlį, byrantį tarp pirštų, – tai puikiai ramina, mažina įtampa bei atpalaiduoja. Žaidimams su smėliu vaikų bei jų tėvelių ypač mėgstamas – smėlio ir šviesos staliukas. Tokio tipo staliukas tarnaus vaikų kūrybos ugdymui, saviraiškai, tiks tiek žaidimui, tiek mokymuisi, tiek terapijai. Šviesa atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybinę galią, vaikai ant šio staliuko gali piešti pirštukais, teptukais ir mentelėmis. Tokio staliuko skleidžiamos šviesos ir jų efektų vaikai yra „užburiami“ ir pasineria lyg į mistinį  savo fantazijos pasaulį, atranda save, išlaisvina  kūrybiškumą, išmoksta sutelkti dėmesį. Piešimas smėlyje praturtina sensorinius pojūčius, skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, plėtoja kūrybingumą, lavina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti.  Galima piešti ne tik smėliu, bet ir panaudojant kitus birius produktus.

Specialus projektas VšĮ „Versli Lietuva“ – „Internete karantino nėra“.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai

[adrotate banner="4"]
[adrotate banner="10"]
[adrotate banner="11"]
[adrotate banner="12"]
[adrotate banner="13"]