Animaciniai filmai šeimai – ką žiūrėti karantino metu?

Animaciniai filmai šeimai

Karantinas pakoregavo visų mūsų gyvenimą, todėl nenuostabu, kad kur kas daugiau laiko praleidžiame namuose, savo veiklas turime derinti su visa šeima. Kad savaitgalio vakarai būtų linksmesni, siūlome pasigaminti spragėsių, susėsti ant sofos ir visiems drauge įsijungti smagią animaciją. O jei ieškote idėjų, ką pažiūrėti su vaikais, dalinamės neseniai kino teatruose pasirodžiusiais animaciniais filmais, kurių galbūt dar nematėte.

„Ledo šalis 2“ (angl. Frozen 2)

2013 m. pasirodęs animacinis filmas „Ledo šalis“ pavergė milijonų žmonių širdis visame pasaulyje, todėl 2019 m. „Walt Disney“ išleido ir antrąją dalį. Filmas paremtas Hanso Kristiano Anderseno pasaka „Ledo karalienė“. Pirmos dalies istorija sukosi apie princesę, kuri leidosi į kelionę ieškoti sesers, savo galiomis užšaldžiusios visą karalystę. „Ledo šalis 2“ pasakoja apie senos geros šutvės – Elzos, jos sesers, Kristofo, Sveno ir Olafo kelionę į šiaurę, kurios metu Elza atskleis savo magiškų galių šaltinį ir išgelbės mylimą karalystę nuo naujo jai gresiančio pavojaus.

„Liūtas karalius“ (angl. The Lion King)

Prieš daugiau nei 20 metų išleista pirmoji „Liūto karaliaus“ versija kino teatruose privertė išlieti ne vieną ašarą. Jei norite prisiminti senus laikus ir šeimai parodyti, kokie filmukai užaugino vyresniąją kartą, kviečiame pasižiūrėti 2019 m. kino teatruose pasirodžiusią „Liūto karaliaus“ versiją. Jos siužetas išlieka toks pat – liūtas Mufasa susilaukia sūnaus Simbos, kuris taps naujuoju sosto įpėdiniu, tačiau ši žinia palanki ne visiems. Mufasos broliui Rėžiui tai reiškia, kad karaliaus vieta greitu metu jam neatiteks, todėl jis pradeda regzti planą, kaip atsikratyti tėvo ir sūnaus bei tapti žvėrių karaliumi. Nors filmo siužetas atkartoja originalą, 2019 m. versija pasižymi įspūdingais efektais ir aukščiausio lygio animacija, pritaikyta šiandieniniam žiūrovui, todėl garantuoja puikias emocijas filmo metu.

„Lego filmas 2“ (angl. The LEGO Movie 2)

Jei jums patinka smagūs, tačiau ir rimtas temas gvildenantys filmai vaikams, rekomenduojame pažiūrėti 2019 m. išleistą „Lego filmą 2“. Šį kartą režisieriaus kėdę perėmė „Trolių“ ir „Šreko“ kūrėjas Mike‘as Mitchellis, nenuleidęs kartelės, kurią užkėlė puikiai įvertinta pirmoji filmo dalis. Filmo siužetas sukasi apie Emetą Brikovskį, kuris su draugais nugalėjęs piktavalį prezidentą Verslą ir atstatęs pasaulyje pusiausvyrą, penkerius metus džiaugėsi ramiu ir taikiu gyvenimu. Deja, netikėtai jam iškyla nauja rimta grėsmė – „Duplo“ kaladėlių invazija. Tai priverčia Emetą ir vėl stoti į kovą, į kurią įsitraukia ir visiems gerai pažįstami „DC“ visatos veikėjai: „Betmenas“, „Akvamenas“, „Supermenas“ bei kiti.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Susiję straipsniai