plakatas-6  2012 metų spalio 14 d. įvyko V-asis automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas 2012“ SUNOCO taurės etapas, kuris ir užbaigė visą 2012 metų sezoną.

Šis etapas vyko kaip ir IV-asis BMW fan’ų aikštelėje, tik su kitokia trasų konfigūracija. Organizatoriai nusprendė paskutinį etapą palikti vėjavaikiškai smagų, nesudėtingą ir kad būtų smagu paspausti gazą. Nors ir atsirado dalyvių kuriems pritrūko asfaltuotos žemės skypo dangos, manome, kad tą paskutinį „Vakarų slalomas 2012“ etapą užbaigėme su geromis emocijomis.

Priekiniais ratais varomų automobilių klasėje (FWD) I-ąją vietą pelnė klaipėdietis Linas Kirklys, kuris nugalėtoju tapo ir bendroje įskaitoje, II-asis liko Benediktas Bočkus, III-ioji vieta atiteko Aurimui Kučinskui.

Galiniais ratais varomų automobilių klasėje (RWD) nugalėjo Edgaras Liepa, aplenkęs Andrej Osadčij bei Vidmantą Patlabą, kurie atitinkamai užėmė II-ą ir III-ią vietas. 4×4 klasėje Arenijus Tamašauskas bandė aplenkti tik patį save ir užėmė I-ąją vietą. MOTERŲ klasėje nugalėjo Edita Freimanaitė, II-oji liko Renata Kleinauskaitė. JAUNIMO klasėje greičiausias buvo Vitalijus Vaitkus, II-asis Edgaras Valadka, o III-ioji vieta atiteko Egidijui Stuopeliui.

Suskaičiavę taškus apdovanojome visus 2012 metų greičiausius savo klasėse.
FWD klasėje I-oji vieta atiteko Benediktui Bočkui, II-oji vieta Mindaugui Bumbliui, o III-oji Linui Kirkliui.
RWD klasėje I-asis buvo Edgaras Liepa, II-asis Tomas Kuprys ir III-asis Marius Norvilas.
4×4 klasėje I-asis buvo Arenijus Tamašauskas, II-asis Andrius Antanaitis ir III-asis Audrius Mineikis.
MOTERŲ klasėje I-oji tapo Edita Freimanaitė, aplenkusi Samantę Zemeckienę ir Viktoriją Montvydaitę, kurios pasidalino II-ąja ir III-ąja vietomis.
JAUNIMO klasėje I-asis buvo Vitalijus Vaitkus, II-asis Arlandas Padleckis ir III-asis Edgaras Valadka.

Na ir štai automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas 2012“ greičiausieji:

I-as Benediktas Bočkus dalyvavęs FWD klasėje ir surinkęs 77 taškus,
II-as Edgaras Liepa dalyvavęs RWD klasėje su 69 taškais,
III-as Mindaugas Bumblys atstovaujantis FWD klasę, atsilikęs tik 5 taškais ir surinkęs 64 taškus.

Štai taip mes užbaigiame „Vakarų slalomas 2012“ V-ajį etapą ir tuo pačiu šių metų sezoną. Organizatoriai nuoširdžiausiai dėkoja šiais metais talkinusiems ir visiems padėjusiems, kad šios automobilių slalomo pirmenybės įvyktų: trasos teisėjams, žiūrovams, mūsų rėmėjams: „3CV“, „EcoTouch“, „GoKartas“, Lietuvos policijos mokyla, Skuodo auto klubui „Medinis Ratlankis“, „Pajūrio kartingai“, „Resurs“, saugos tarnybai „Argus“, „BMW FAN“, „MITSUBISHI-KLUBAS“, „Klaipėdos duslintuvų centras“ bei „SUNOCO“.

Dėkojame „Vakarų slalomas 2012“ dalyviams už kantrybę, supratimą, gerą nuotaiką ir palaikymą, iki sekančių susitikimų!!!

Įrašė: Nuliss | Tema: Slalomas | Komentarai: 0