plakatas-5 2012 m. rugsėjo 16 d. Veiviržėnuose, BMW fanų trasoje, įvyko automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012“ IV-asis „MITSUBISHI-KLUBAS“ taurės etapas.

Po ilgesnio poilsio vėl grįžome į lenktynes su naujomis idėjomis ir iššūkiais. Šios idėjos, kiek mūsų komanda suprato, jums labai patiko, todėl stengsimės ir ateityje daryti kažką panašaus.

Šiame etape dalyvavo 43 dalyviai iš kurių ne visi turėjo galimybę užbaigti savo važiavimus. Gedo automobiliai tiek trasoje, tiek grįžus į finišą, bet jie jau tikriausiai ruošiasi žiemos miegui. Tikimės kitam etapui gedimus spėsite susitvarkyti. Kaip ir visada, gausiausia dalyvių klasė buvo FWD – net 19 sporto entuziastų iš kurių pirmąją vietą užėmė „Hokla“ atstovaujantis Linas Kirklys, antrasis buvo Jordanas Dirgėla na ir trečiasis liko Benediktas Bočkus.

RWD klasėje, kur labiausiai gedo automobiliai, pirmasis buvo Edgaras Liepa, antrasis Marius Norvilas ir Haroldas Dalangauskas užėmė trečiąją vietą. Šįkart 4×4 klasėje buvo tik vienas dalyvis kuris ir užėmė pirmąja vietą tai Arenijus Tamašauskas. Moterų klasėje varžėsi net trys dalyvės kurios prizines vietas pasidalino taip: pirma buvo Edita Freimanaitė antroji Samantė Zemeckienė, trečioji liko Viktorija Montvydaitė. Jaunių klasėje varžėsi penki dalyviai, bet greičiausias buvo Vitalijus Vaitkus, antroji vieta atiteko Arlandui Padleckiui ir Edgaras Valadka liko trečias.

IV-ojo MITSUBISHI-KLUBAS taurės etapo rezultatus ir „VAKARŲ SLALOMAS 2012“ taškų įskaita rasite: www.vakaruslalomas.lt

Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0