plakatas-2-etapas 2012 m. Birželio mėn 17 d. įvyko automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012“ II-asis „Medinio ratlankio“ taurės etapas.
Renginys vyko Klaipėdos raj. Šimkų kaime, Lietuvos Policijos Mokyklos ekstremalaus vairavimo aikštelėje. Dalyvavo 43 automobilių sporto mėgėjai iš Klaipėdos, Šilutės, Gargždų, Mosėdžio, Palangos bei Skuodo rajono. Trasos buvo suskirstytos į dvi grupes: pirmoje trasoje vairuotojai galėjo pajusti ir paragauti greičio skonį, kadangi ji buvo greitesnė ir su keliais apsisukimais. Antroje trasoje reikėjo daugiau vairavimo įgūdžių ir parodyti meistriškumą, nes buvo ne tik apsisukimai aplink kuoliukus, bet ir įvažiavimas į garažą, iš kurio jie turėjo išvažiuoti atbuli ir apsisukti arba finišuoti atbuline eiga.

Žinoma neišvengėme ir gedimu per pirmąjį važiavimą sugedo palangiškio vairuojamas automobilis Mitsubishi Eclipse, bet veliau bėdos buvo išspręstos ir jis varžėsi toliau. RWD klasė parodė kaip išmoko Drifto meno bet vienam iš dalyviu pasimaišė žvyras tad jis mums parodė kaip reik išvaldyti automobilį. 4×4 klasėje po ilgos dviejų metų pertraukos grižo į trasą Audrius Mineikis su kuo ir sveikiname. Buvo ir tokių kas bandė sulaužyti teisėjų įrangas, bet nei vienam nepasisekė. Automobilių klasės važiavo įprasta tvarka t.y. FWD, RWD, 4X4 ir Jaunimo, gaila bet šį kartą Moterų klasė nesusirinko. Gausiausioje FWD – iš 21 dalyvių priekiniais ratais varomų automobilių klasėje buvo greičiausias Mindaugas Bumblys, antrąją vietą iškovojo Benediktas Bočkus, trečiają vietą – Jordanas Dirgėla. Tokia pat tvarka šie dalyviai pasiskirstė ir bendroje įskaitoje. RWD – galiniais ratais varomų automobilių klasėje, varžėsi 10 dalyvių: iš kurių pirmą vietą užėmė Edgaras Liepa, aplenkęs pagrindinį savo konkurentą Tomą Kuprį. Pastarajam teko tenkintis 2-ąja vieta, na o trečiąją vietą išsikovojo Marius Norvilas. 4X4 – visais ratais varomų automobilių klasėje tarp 5 dalyvių nepralenkiamas buvo Andrius Antanaitis, antroji vieta atiteko Audriui Mineikiui, trečiojoje vietoje liko Vaidotas Mitkus. Jaunimo klasėje varžėsi 7 dalyviai, iš kurių greičiausias buvo Vitalijus Vaitkus, aplenkęs savo konkurentą Egidijų Stuopelį (antroji vieta), trečiasis tarp greičiausių – Arlandas Padleckis. Jauniausio dalyvio Prizą gavo Otilijus Petraitis.

Etapo laikų ir bendrosios įskaitos taškų lenteles rasite: www.vakaruslalomas.lt


Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0