Vakaru slalomas Sveiki slalomo dalyviai, norime jus informuoti apie pasikeitimus „Vakarų slalomas 2012” registracijoje. Pagal priimtus pasikeitimus LAS Kodekse slalomo varžybos privalo būti Licencijuotos LASF ir yra vadinamos Klasifikuojamomis varžybomis, kuriose visi dalyviai privalo būti su M kategorijos licencijomis. Vienkartinės M kategorijos licencijos bus išduodamos registracijos metu ir kainuos 10 litų, metinę M kategorijos licenciją galite išsiimti tik LASF.

Registracijos į „Vakarų slalomas 2012“ dokumentai:

  1. Pilnai ir tvarkingai užpildyta varžybų paraiška,
  2. Vairuotojo pažymėjimo kopija (kopiją atsiųsti kartu su dalyvio paraiška ir turėti varžybų metu),
  3. Galiojantis sveikatos patikros pažymėjimas (kopiją atsiųsti kartu su dalyvio paraiška ir turėti varžybų metu),
  4. Gyvybės ir sveikatos draudimas (kopiją atsiųsti kartu su dalyvio paraiška ir turėti varžybų metu).

Dar neturintiems varuotojo pažymėjimo pilnamečiams t.y. asmenims turintiems 18 ir daugiau metų tinka dokumentas išduotas vairavimo mokyklos, kad jūs jau lankote ir greitu laiku įgysite teisę vairuoti transporto priemonę. Jaunimo klasės atstovams t.y. asmenisms iki 18 metų reikia užpildyti šią tėvų sutikimo formą ir turėti su savimi varžybų metu.

Sveikatos pažymėjimas: tai nėra specialus sveikatos patikros pažymėjimas, tinka visi variantai pvz.: sveikatos patikrinimo vairuotojams pažyma, sveikatos patikrinimo darbui pažyma, vaiko sveikatos pasas ir t.t.

Gyvybės ir sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, draudime turi būti nurodyta, kad jis galioja treniruočių ir varžybų metu (4 rizikos grupė).

Asmenims neturintiems visų šių dokumentų, varžybų organizatoriai neleis dalyvauti varžybose. Atsiprašome už nepatogumus bet tai ne automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas 2012“ organizatorių sumanymas.

Daugiau informacijos: vakaruslalomas.lt.


Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0