plakatas-1_0 2012 m. Balandžio mėn 29 d. vyks automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012” I-asis „3CV“ taurės etapas. Renginio vieta – Palanga, Dariaus ir Girėno g. (aikštelė prie centrinio stadiono).

Kviečiame visus jaunus ir senus, vyrus ir moteris, meistrus bei „žalius“ prisijungti prie mūsų jau ir taip nemenko rato ir išbandyti jėgas automobilių slalomo trasose. Automobilių slalomas – tai tokios varžybos, kurios nereikalauja galingų ir prabangių automobilių, kad galėtum varžytis trasoje. Beja, tai taip pat geros treniruotės, bei pradžiamokslis žengiant į rimtesnias automobilių sporto šakas. Iki susitikimo varžybų dieną.

Trasos schema Norinčius dalyvauti varžybose, prašome susipažinti su automobilių slalomo pirmenybių “Vakarų slalomas-2012“ taisyklėmis, papildomais nuostatais, bei užpildyti ir atsiųsti išankstinės registracijos dalyvio paraišką vakaruslalomas@gmail.com

Tie kurie to nespės padaryti iki balandžio 28 dienos (šeštadienio) 17 valandos galės užsiregistruoti varžybų dieną varžybų vietoje. Registracija vyks nuo 9 iki 10.30 valandos.

Išankstinės registracijos į 3CV taurės etapą dalyvių sarašas

Trasos schema (PDF)

P.S. Kuo mūsų daugiau tuo smagiau, „3CV“ daugiau galių.


Įrašė: lietuv1s | Tema: Slalomas | Komentarai: 0