12_01 Sveiki! Ilgai lauktas automobilių slalomo pirmenybių ketvirtasis sezonas prasideda. Šiais metais „Vakarų slalomas-2012“ sudarys penki etapai, kurie vyks Klaipėdos, Šilutės, Plungės rajonuose, bei Palangos mieste. Startas jau ne už kalnų, pirmasis etapas jau įvyks balandžio mėn., o sezoną užbaigsime spalio mėn. Varžybų etapų datas rasite „Vakarų slalomas-2012“ taisyklėse.

Šį sezoną atsirado šiokių tokių pakeitimų: šiemet „Vakarų slalomas-2012“ organizatorius, visiems dalyviams gerai žinomas – Šilutės automėgėjų klubas „I made this“. Kuris paskutiniuosius metus buvo pagrindinis automobilių slalomo pirmenybių teisėjų sekretoriatas, kartu su sporto klubais „Traseras“, „Artas racing“.

Atsižvelgę į jūsų siūlymus, nusprendėme, kad visų etapų datas paskelbsime sezono pradžioje, kad galėtumėte susiplanuoti savo laiką bei nesutaptų su kitais automobilių sporto renginiais. Palikome galimybę kurti atskiras (pvz.: laisva, keturačiai ir pan.) klases pagal jūsų pageidavimą. Papildomas etapų nuostatas ir kitą reikalingą informaciją skelbsime ta pačia tvarka, t.y. likus 15 d. iki etapo pradžios.

Gero jums naujojo sezono ir iki greito pasimatymo!
Plačiau: „Vakarų slalomas – 2012“ taisyklės / vakaruslalomas.lt


Įrašė: lietuv1s | Tema: Naujienos | Komentarai: 1