plakatas-iv-4  Rugsėjo 10 d. Šilutės raj., Armalėnų km., ant lėktuvų pakilimo tako įvyko automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2011“ IV-asis „Šilutei 500“ taurės etapas.

Dalyvavo 45 automobilių  sporto entuziastai iš Klaipėdos, Šilutės, Gargždų, Mosėdžio ir varžėsi slalomo varžybose. Trąsos buvo suskirstytos į dvi grupes: pirmoje trasoje reikėjo daugiau vairavimo įgūdžių ir parodyti meistriškumą, todėl dalyviai važiavo vieną ratą, antroje trasoje vairuotojai galėjo pajusti ir paragauti greičio skonį kadangi  ji buvo greitesnė, važiuoti reikėjo du ratus.

Kiek neįprastas buvo organizatorių pasirinktas varžybų starto laikas – šeštadienio vakaras. Varžybų organizatoriai nusprendė paįvairinti automobilių slalomo pirmenybes „Vakarų slalomas 2011“ ir suteikti galimybę pasivaržyti dalyviams tamsiu paros metu. Pirmasis važiavimas vyko dar saulei besileidžiant. Automobilių klasės važiavo įprasta tvarka t.y. FWD, RWD, 4X4, Moterų ir Jaunimo. Važiavimui pasibaigus varžybų teisėjai paskelbė trumpą pertraukėlę. Tuo metu buvo sudėlioti kuoliukų apšvietimai ir lenktynės vakare įgavo savitą žavesį. Antrasis etapas prasidėjo kitokia automobilių klasių tvarka – pradėjo Jaunimo klasė ir važiavimą užbaigė FWD.

Po pertraukėlės buvo paskelbti „Vakarų slalomo-2011″ rezultatai ir varžybų nugalėtojai: Gausiausioje  FWD –  iš 20 dalyvių priekiniais ratais varomų automobilių klasėje buvo greičiausias Benediktas Bočkus , antra vieta atiteko Gintarui Gestautui, trečia vieta – Viktorui Gurčinui. Tokia pat tvarka šie dalyviai pasiskirstė ir bendroje įskaitoje.

RWD – galiniais ratais varomų automobilių klasėje, varžėsi 11 dalyvių: iš kurių pirmą vietą užėmė Edgaras Liepa, aplenkęs pagrindinį savo konkurentą Tomą Kuprį. Pastarajam teko tenkintis 2-ąja vieta, na o trečioji atiteko Vitalijui Reteniui iš Šilutės.

4X4 – visais ratais varomų automobilių klasėje tarp 5 dalyvių vėl nepralenkiamas buvo Vaidotas Mitkus su Subaru Impreza automobiliu, antroji vieta atiteko Vytautui Bendžiui, trečiojoje vietoje liko pirmą kartą savo jėgas šioje klasėje išmėginusiam Leandrui Stulpinui su Volkswagen Golf automobiliu.

Moterų klasėje dalyvavo tik viena atstovė  – Vilija Baltramiejūnienė. Tikimės, kad dailiosios lyties atstovės neaplenks sekančių „Vakarų slalomo 2011” etapų.

Jaunimo klasėje varžėsi 8 dalyviai, iš kurių greičiausias buvo Aurimas Kučinskas, aplenkęs savo konkurentą  Arlandą Padleckį (antroji vieta), trečiasis tarp greičiausių – Augustinas Baltramiejūnas.

Jauniausio dalyvio Prizas atiteko jaunimo klasės 2-osios vietos savininkui Arlandui Padleckiui.

Organizatoriai tikisi, jog šis „Vakarų slalomo 2011” etapas patiko varžybų dalyviams bei žiūrovams ir tik Jūsų atsiliepimų dėka bus nuspręsta, ar ši tradicija bus tęsiama kitais metais.

Pranešame, kad sekantys etapai planuojami Spalio mėn. 2 ir 9 dienomis, Palangoje ir Klaipėdoje.

Nuoširdžiai dėkojame pagrindiniam etapo rėmėjui  – Šilutės rajono savivaldybei ir Šilutės merui Virgilijui Pozingiui už įsteigtas taures prizininkams. Taip pat dėkojame: „Sunoco“, Šilutės aero klubui, „Ekskomisarų Biurui“, Šilutės rajono Policijai, Šilutės automėgėjų klubo „I Made This“ nariams ir kitiems rėmėjams, kurie prisidėjo prie šio renginio.

Iki sekančių susitikimų trasose!


Įrašė: Nuliss | Tema: Slalomas | Komentarai: 1