pdscf7246 O viskas prasidėjo taip… Ankstyvą šeštadienio rytą penkių žmonių grupelė pajudėjome Kauno link. Savo sezoną pradėjome VIPsaugos organizuojamose Trackday II varžyobse, kurios vyko Nemuno žiede.

Permainingi šeštadienio orai dalyviams, kurių susirinko net 48, leido pasitikrinti savo įgudžius tiek šlapioje, tiek sausoje trasoje. Mūsų klubą atstovaujantys Vytautas Valukonis ir Gintaras Gestautas kiekvienu važiavimu gerino savo laikus, kas džiugino mūsų širdis ir pateisino trenerio Gedimino lūkesčius. pdscf7326 Gintaras savo „žvėriuką“ privertė apsukti 35 ratus ir pasiekė savo geriausią laiką – 01:38.175, kuris jam lėmė 21 vietą geriausiųjų lentelėje. Vytautas su savo honda įveikė net 47 ratus ir tik paskutiniajame važiavime nusprendęs išbandyti Gintaro „semi slick‘us“ pasiekė savo geriausią rezultatą –  01:36.796, kuris ir leido palipėti net 8 vietomis aukščiau ir užimti garbingą 17 vietą geriausiųjų tos dienos lentelėje.

Pasibaigus varžyboms susirinkome „žaislus“ ir pajudėjome link sekančio mūsų savaitgalio tikslo t.y. vakarų slalomo I-ojo etapo.

pdscf7330 Antroji kelionės stotelė buvo Skuodas, kur mus nakvynei priėmė Skuodo auto klubo „Medinis ratlankis“ prezidentas Darius Simutis.

Sekmadienio rytą, visi skubam praustis, pasistiprinti,  užsipildyti bolidų bakus. Ir tuo met, pajudam link varžybų vietos, kuri buvo ne vakarų Lietuvoje kaip įprasta, o kaimyninės Latvijos teritorijoje, Vainodės buvusiame kariniame aerodrome. Atvykus į vietą visi puolėme prie darbų, kas automobilius ruošė startui, kas ruošėsi teisėjavimui. Pirmieji varžybas pradėjo FWD (priekiniais ratais varomų automobilių) klasės dalyviai, tarp kurių varžėsi ir mūsų klubą atstovaujantys vairuotojai. Pirmasis savo jėgas išbandė Vytautas, kurio trasos įveikimo laikas 05:04,78 , Gintaras parodė geresnį rezultatą, važiavime ir trasoje praleidęs 04:58,39 laiko. Kai visos besivaržančios klasės baigė savo pirmuosius važiavimus, varžybų organizatorius paskelbė trumpą pertrauką ir leido teisėjams pusvalandžiui pasislėpti nuo kaitrios saulės ir pailsėti. pdscf7352 Netrukus prasidėjo antrieji važiavimai, kuriuos pradėjo vėl FWD klasė. Antruoju važiavimu visi varžybų dalyviai rodė geresnius laikus, ne išimtis ir mūsų komanda, Vytauto laikas buvo net 14 sek. geresnis – 04:50,73. Gintaras savo trasos įveikimo laiką pagerino iki 04:47,44, kuris ir pelnė jam 3-iąją vietą savo klasėje. Bendrojoje įskaitoje vietos pasiskirstė taip: Gintaras 4-a vieta, Vytautas 8-a vieta.

Pasibaigus varžyboms ir pirmenybių apdovanojimams suskubome ruoštis kelionei. Vis dėlto laukė tolimas kelias namo….

Štai toks tas sezono atidarymas :)

P.S. Norėtumėme padėkoti Mindaugui Lukošiui už paskolintą tralą, bei Dariui Simučiui už suteiktą nakvynę.

Nuotraukos: facebook.com


Įrašė: Nuliss | Tema: Naujienos | Komentarai: 10