Spa

V-asis Vakarų Slalomo ’12 SUNOCO taurės etapas

plakatas-6  2012 metų spalio 14 d. įvyko V-asis automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas 2012“ SUNOCO taurės etapas, kuris ir užbaigė visą 2012 metų sezoną.

Šis etapas vyko kaip ir IV-asis BMW fan’ų aikštelėje, tik su kitokia trasų konfigūracija. Organizatoriai nusprendė paskutinį etapą palikti vėjavaikiškai smagų, nesudėtingą ir kad būtų smagu paspausti gazą. Nors ir atsirado dalyvių kuriems pritrūko asfaltuotos žemės skypo dangos, manome, kad tą paskutinį „Vakarų slalomas 2012“ etapą užbaigėme su geromis emocijomis. Plačiau »

Įrašė: Nuliss | Tema: Slalomas | Komentarai: 0
Rgs

IV-asis Vakarų Slalomo ’12 „MITSUBISHI – KLUBAS“ taurės etapas

plakatas-5 2012 m. rugsėjo 16 d. Veiviržėnuose, BMW fanų trasoje, įvyko automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012“ IV-asis „MITSUBISHI-KLUBAS“ taurės etapas.

Po ilgesnio poilsio vėl grįžome į lenktynes su naujomis idėjomis ir iššūkiais. Šios idėjos, kiek mūsų komanda suprato, jums labai patiko, todėl stengsimės ir ateityje daryti kažką panašaus. Plačiau »

Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0
Lie

III-asis Vakarų Slalomo ’12 „I MADE THIS“ taurės etapas

plakatas-3 2012 metų liepos 29 dieną Šilutėje, senojo turgaus aikštėje, įvyko automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012“ III-asis I MADE THIS taurės etapas.

38 automobilių sporto entuziastai varžėsi slalomo trasose. Nors ir buvo labai karšta jie išsilaikė iki pat taurių įteikimo. Slalomo varžybų metu geriausiai sunkius trasos vingius įveikti sėkėsi galiniais ratais varomiems automobiliams. Tačiau po pirmųjų važiavimų, nusižengiant taisyklėms ir išleidžiant į trasą po vieną dalyvį, visų laikai pagerėjo. Plačiau »

Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0
Bir

II-asis Vakarų Slalomo ’12 „MEDINIO RATLANKIO“ taurės etapas

plakatas-2-etapas 2012 m. Birželio mėn 17 d. įvyko automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012“ II-asis „Medinio ratlankio“ taurės etapas.
Renginys vyko Klaipėdos raj. Šimkų kaime, Lietuvos Policijos Mokyklos ekstremalaus vairavimo aikštelėje. Dalyvavo 43 automobilių sporto mėgėjai iš Klaipėdos, Šilutės, Gargždų, Mosėdžio, Palangos bei Skuodo rajono. Trasos buvo suskirstytos į dvi grupes: pirmoje trasoje vairuotojai galėjo pajusti ir paragauti greičio skonį, kadangi ji buvo greitesnė ir su keliais apsisukimais. Antroje trasoje reikėjo daugiau vairavimo įgūdžių ir parodyti meistriškumą, nes buvo ne tik apsisukimai aplink kuoliukus, bet ir įvažiavimas į garažą, iš kurio jie turėjo išvažiuoti atbuli ir apsisukti arba finišuoti atbuline eiga. Plačiau »

Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0
Geg

Pasikeitimai registracijoje į „Vakarų slalomas 2012“

Vakaru slalomas Sveiki slalomo dalyviai, norime jus informuoti apie pasikeitimus „Vakarų slalomas 2012” registracijoje. Pagal priimtus pasikeitimus LAS Kodekse slalomo varžybos privalo būti Licencijuotos LASF ir yra vadinamos Klasifikuojamomis varžybomis, kuriose visi dalyviai privalo būti su M kategorijos licencijomis. Vienkartinės M kategorijos licencijos bus išduodamos registracijos metu ir kainuos 10 litų, metinę M kategorijos licenciją galite išsiimti tik LASF. Plačiau »

Įrašė: MuffinMan | Tema: Slalomas | Komentarai: 0
Geg

ATIDĖTAS II-asis „Vakarų Slalomo-2012“ etapas

Automobilių slalomo mėgėjai, norime jums pranešti apie automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas 2012“ pasikeitimus. Plačiau »

Įrašė: MuffinMan | Tema: Naujienos, Slalomas | Komentarai: 0
Bal

I-asis „Vakarų Slalomo-2012“ 3CV taurės etapas

plakatas-1_0 2012 m. Balandžio mėn 29 d. vyks automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2012” I-asis „3CV“ taurės etapas. Renginio vieta – Palanga, Dariaus ir Girėno g. (aikštelė prie centrinio stadiono).

Kviečiame visus jaunus ir senus, vyrus ir moteris, meistrus bei „žalius“ prisijungti prie mūsų jau ir taip nemenko rato ir išbandyti jėgas automobilių slalomo trasose. Automobilių slalomas – tai tokios varžybos, kurios nereikalauja galingų ir prabangių automobilių, kad galėtum varžytis trasoje. Beja, tai taip pat geros treniruotės, bei pradžiamokslis žengiant į rimtesnias automobilių sporto šakas. Iki susitikimo varžybų dieną. Plačiau »

Įrašė: lietuv1s | Tema: Slalomas | Komentarai: 0
Spa

VI-asis Vakarų Slalomo ’11 3CV taurės etapas

11_06 Kviečiame jus į automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2011“ paskutinį VI-ąjį 3CV taurės etapą, spalio 9d., Klaipėdoje, Sportininkų g. 46, aikštelėse šalia „Žalgirio“ stadiono.

Varžybų pradžia 11.00 val. Varžybų apdovanojimų metu vyks ir automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2011“ metų nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimai. Norinčius dalyvauti varžybose, prašome susipažinti su automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas-2011“  taisyklėmis, papildomais nuostatais bei užpildyti ir atsiųsti išankstinės registracijos dalyvio paraišką. Plačiau: vakaruslalomas.lt

Įrašė: lietuv1s | Tema: Slalomas | Komentarai: 0