Geg

ATIDĖTAS II-asis „Vakarų Slalomo-2012“ etapas

Automobilių slalomo mėgėjai, norime jums pranešti apie automobilių slalomo pirmenybių „Vakarų slalomas 2012“ pasikeitimus. Plačiau »

Įrašė: MuffinMan | Tema: Naujienos, Slalomas | Komentarai: 0
Kov

Naujasis sezonas „Vakarų Slalomas – 2012“

12_01 Sveiki! Ilgai lauktas automobilių slalomo pirmenybių ketvirtasis sezonas prasideda. Šiais metais „Vakarų slalomas-2012“ sudarys penki etapai, kurie vyks Klaipėdos, Šilutės, Plungės rajonuose, bei Palangos mieste. Startas jau ne už kalnų, pirmasis etapas jau įvyks balandžio mėn., o sezoną užbaigsime spalio mėn. Varžybų etapų datas rasite „Vakarų slalomas-2012“ taisyklėse.

Šį sezoną atsirado šiokių tokių pakeitimų: šiemet „Vakarų slalomas-2012“ organizatorius, visiems dalyviams gerai žinomas – Šilutės automėgėjų klubas „I made this“. Kuris paskutiniuosius metus buvo pagrindinis automobilių slalomo pirmenybių teisėjų sekretoriatas, kartu su sporto klubais „Traseras“, „Artas racing“. Plačiau »

Įrašė: lietuv1s | Tema: Naujienos | Komentarai: 1
Geg

IMadeThis 2011 – Sezono atidarymas

pdscf7246 O viskas prasidėjo taip… Ankstyvą šeštadienio rytą penkių žmonių grupelė pajudėjome Kauno link. Savo sezoną pradėjome VIPsaugos organizuojamose Trackday II varžyobse, kurios vyko Nemuno žiede.

Permainingi šeštadienio orai dalyviams, kurių susirinko net 48, leido pasitikrinti savo įgudžius tiek šlapioje, tiek sausoje trasoje. Mūsų klubą atstovaujantys Vytautas Valukonis ir Gintaras Gestautas kiekvienu važiavimu gerino savo laikus, kas džiugino mūsų širdis ir pateisino trenerio Gedimino lūkesčius. Plačiau »

Įrašė: Nuliss | Tema: Naujienos | Komentarai: 10